logo
pískování zubů - stav před ošetřením

pískování zubů - stav před ošetřením

Air-flow

Profesionální čištění zubů za pomocí pneumatického práškového tryskacího přístroje odstraňující zubní pigmenty, nečistoty, zabarvení zubů a plak. Čistí rychle a důkladně zabarvení zubů i na anatomicky těžce přístupných místech.

pískování zubů - po ošetření

pískování zubů - po ošetření

Co je Air Flow?

Přístroj se nazývá Air-Flow, nebo též pískovač. Pracuje na principu vysokého tlaku vody a vzduchu v kombinaci se speciálně granulovaným práškem, jedlou sodou. Bez mechanického obrušování zubní korunky kartáčkem a abrazivní depurační pastou velmi rychle a hlavně šetrně vyčistí zub nejen od pigmentací a plaku.  Zajistí tak pacientovi znovunavrácení původní bělosti zubů. Dá se říci, že zuby dokonale “vypucuje”.

Bělení zubů

Zářivě bílý usměv je synonymem zdraví, krásy a úspěchu. Bělení zubů studeným modrým světlem je nejefektivnější a zcela bezpečná technologie, pomocí které lze dosáhnout zářivě bílého úsměvu, během jediné návštěvy v naší ordinaci.

vybělené zuby

vybělené zuby

Tato procedura je založená na kombinaci speciálního bělícího gelu s 15% peroxidem vodíku a zdrojem modrého světla, což zaručuje rychlé a efektivní vybělení téměř každého chrupu. Modré světlo aktivuje bělící gel, a tak zefektivňuje a urychluje celkovou proceduru bělení zubů. Bezbolestná procedura Vám zajistí výsledný efekt zářivě bílých zubů, který přetrvává několik let.

Proces bělení touto technologií neškodí sklovině ani struktuře zubů. Bělení zubů Vám zaručí úsměv, jaký jste vždy chtěli mít.